Terug naar boven

Ervaringsweekend 'Fire and Ice': vind duidelijkheid over jouw intentie

Retraite

Yolan Steyaert

Helvoirt

'T Hoog 3

5200 Den Bosch - 's-Hertogenbosch

Noord-Brabant

Introductie

Ben jij klaar voor de volgende stap in jouw proces? Weet je wat je wil doen maar loop je vast in echt voelen wat daarvoor nodig is? In dit ervaringsweekend gaan we aan de slag met de blokkades die jij ervaart om jouw intentie in de wereld te zetten. Niet door erover te praten, maar door echt te ervaren wat jij nodig hebt om jouw doel waar te maken.

We werken lichaaamsgericht, via opstellingenwerk, hypnotherapie en warmte en koude training (sauna en koudebad). Zo kan je lichamelijk ervaren waar jij vastloopt terwijl wij je erdoorheen coachen. Als groep dragen we samen het proces en creëren we een veilige ruimte voor kwetsbaarheid en groei.

We beginnen het weekend met het zetten van onze intentie, het verduidelijken van de verandering die jij wil bereiken in je leven. Via je eigen opstelling, gesteund door de groep, krijg je inzicht in wat je tegenhoudt om dit te bereiken en wat je nodig hebt om deze blokkades te overwinnen. Daarna gaan we de sauna in om te doorvoelen wat jij los te laten hebt in dit proces. We eindigen met het koudebad, de confrontatie met de koude doet je ervaren hoe je kan blijven staan in jouw intentie en geeft je motivatie en doelgerichtheid om dit waar te maken.

Dit alles begeleid door twee ervaren psychologen. Yolan Steyaert werkt al jaren met gezinnen in crisis en geeft workshops rond communicatie, relaties en leiderschap. Zijn insteek is groepsdynamisch en systeemgericht. Zijn trainingen in opstellingenwerk gebruikt hij om de verborgen dynamieken bloot te leggen die ons tegenhouden om voor onze eigen doelen te gaan. Nicky Caelen heeft meer dan 10 jaar ervaring in individueel werk en is gespecialiseerd in trauma, ADHD en verslavingsproblematieken. Hij ontwikkelde een eigen aanpak met warmte en koude training om op korte tijd krachtige verandering te bekomen in mensen hun proces. Deze sessies geeft hij nu al enkele jaren in zijn praktijk. Daarnaast worden jullie ondersteund door Sascha die instaat voor muzikale begeleiding, praktische ondersteuning en samen met jullie het proces doormaakt.

Het weekend gaat door in retreatcentrum Avani (zie websitelink onderaan), een unieke locatie voor transformatie en heling in verbinding met de natuur. Maaltijden en overnachting zijn inbegrepen in de prijs.

Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie of een gratis kennismakingsgesprek.

Lees verder

Cursusdatums

Eerstvolgende startdatum: zaterdag 4 juli 2026
zaterdag 4 juli 2026Vanaf 10:00tot 20:00
zondag 5 juli 2026Vanaf 09:00tot 18:00

Praktische informatie

Thema's

ADHD Ademen Angst overwinnen Bodymind Eigenwaarde Familieopstellingen Keuzes maken Lichaamswerk Persoonlijke ontwikkeling Retraite

Voor

Volwassenen

Gegeven door

Yolan Steyaert Nicky Caelen

Prijs

€ 450,00

Neem contact op met Yolan

Ervaringsweekend 'Fire and Ice': vind duidelijkheid over jouw intentie
Gelieve via dit contactformulier geen reclame, enquêtes, schoolopdrachtverzoeken etc. te versturen.

Yolan Steyaert

Helvoirt

'T Hoog 3

5200 Den Bosch - 's-Hertogenbosch

Noord-Brabant

Routebeschrijving