Kleine opstellingendag - familieopstellingen
Workshop
Christophe Van de Vorst - Systenas®
Ons Boerenerf - grote zaal
Banendijk 5
6034 Nederweert-Eind
Limburg



Introductie
Kleine opstellingendag – Familieopstellingen
Begeleiding door Véronique Van de Vorst | SYSTENAS®
Soms loop je in je leven steeds opnieuw tegen hetzelfde aan. In je relaties, je familie, je werk of in jezelf. Je begrijpt misschien rationeel wat er speelt en toch lukt het niet om er werkelijk beweging in te krijgen.
Een familieopstelling kan zichtbaar en voelbaar maken wat onder de oppervlakte meespeelt.
Véronique werkte jarenlang nauw samen met Els van Steijn, auteur van de gerenommeerde bestseller De Fontein. Als coach en opsteller was zij jarenlang verbonden aan haar team en begeleidde zij vele opstellingen. Daarnaast werd Véronique intensief getraind door Mark Wolynn, auteur van de internationale bestseller It Didn't Start with You, rond inherited family trauma en de invloed van onbewuste, generationele patronen. Deze jarenlange ervaring brengt zij samen in haar eigen manier van systemisch werken binnen SYSTENAS®.
We maken allemaal deel uit van systemen. Ons familiesysteem is het eerste systeem waarin we een plek innemen. Wat daar van generatie op generatie is gebeurd, wie of wat er wel of niet bij mocht horen en welke rollen, verantwoordelijkheden of lasten we onbewust zijn gaan dragen, kan vandaag nog invloed hebben op hoe we ons voelen, keuzes maken en relaties aangaan.
Tijdens een opstelling onderzoeken we niet alleen wat je doet, maar vooral wat daaronder meespeelt.
Door personen of elementen uit jouw vraag ruimtelijk op te stellen, ontstaat er zicht op verhoudingen, patronen en onbewuste dynamieken. Wat met woorden moeilijk te vatten is, wordt vaak verrassend helder.
Wat maakt deze kleine opstellingendag uniek?Deze kleine opstellingendag vindt bewust plaats in een groep van ongeveer 12 deelnemers.
Je kiest bij je inschrijving hoe je wilt deelnemen:
- Met een eigen vraag
- Wil je graag rond je eigen vraag werken?
- Dan kun je je vooraf inschrijven voor een eigen opstelling.
Er zijn maximaal 6 plaatsen voor een eigen vraag, waardoor je vooraf de zekerheid hebt dat jouw opstelling tijdens deze dag aan bod komt.
Na je eigen opstellingen krijg je bovendien een persoonlijk telefonisch integratiemoment met Véronique. Samen staan jullie stil bij wat de opstelling zichtbaar en voelbaar heeft gemaakt en hoe je dit verder kunt meenemen in je dagelijkse leven.
Als representant
Je kunt ook bewust kiezen om deel te nemen als representant. Je hoeft hiervoor geen eigen vraag in te brengen en hebt geen enkele ervaring met systemisch werk nodig.
Als representant kun je worden uitgenodigd om een persoon, relatie of ander onderdeel binnen het systeem van een vraaginbrenger te vertegenwoordigen. Je bent daarbij altijd vrij om een uitnodiging te aanvaarden of te weigeren.
Ook als representant neem je volwaardig deel aan de dag. De thema's van anderen raken regelmatig aan iets uit je eigen leven. Door te representeren, mee te kijken en deel te nemen aan systemische oefeningen kunnen ook voor jou nieuwe inzichten ontstaan en patronen zichtbaar worden.
Veel deelnemers ervaren juist deze manier van deelnemen als verrassend waardevol.
Een kleine groep met ruimte en aandacht
Het kleinschalige karakter van deze dag creëert ruimte om zorgvuldig te werken en met aandacht stil te staan bij wat zich tijdens de opstellingen aandient.
Je hoeft je vraag vooraf niet perfect te kunnen formuleren. Het is voldoende dat je merkt dat iets blijft terugkomen, je ergens in vastloopt of dat je wilt onderzoeken wat onder de oppervlakte meespeelt.
Het doel is niet om eindeloos in het verleden te blijven kijken, maar om helder te krijgen wat vandaag nog invloed heeft. Wanneer zichtbaar wordt wat je onbewust vasthoudt, draagt of herhaalt, kan er ruimte ontstaan voor een andere beweging.
Praktische informatie
ONS BOERENERF
Banendijk 5
6034 SV Nederweert-Eind
Nederland
Bij je inschrijving kies je voor:
- Deelname met eigen opstelling – maximaal 6 plaatsen
- Inclusief persoonlijk telefonisch integratiemoment met Véronique na de opstellingendag.
- Deelname als representant
- Je neemt de volledige dag deel aan de opstellingen en systemische oefeningen.
Véronique Van de Vorst is systemisch coach en opsteller bij SYSTENAS®.
Véronique werkte jarenlang als coach en opsteller samen met Els van Steijn en De Fontein en verdiepte haar systemische werk daarnaast intensief bij Mark Wolynn.
In haar begeleiding combineert ze deze jarenlange ervaring met haar eigen manier van werken: zorgvuldig, helder, betrokken en met aandacht voor wat zich in het moment aandient.
Véronique ontvangt je graag op deze kleine opstellingendag.
Voel je welkom.
Cursusdatums
| Eerstvolgende startdatum: vrijdag 18 september 2026 | ||
| vrijdag 18 september 2026 | Vanaf 09:30 | tot 17:30 |
Praktische informatie
Thema's
Familieopstellingen Familie & gezin Liefde & relatie Persoonlijke ontwikkeling Professionele ontwikkeling Burnout / burn-out Gezondheid Lichaam & welzijn Seksualiteit VerslavingVoor
Jongvolwassenen VolwassenenGegeven door
Véronique Van de Vorst - Systenas®
Prijs
€95 (representant)
€375 (eigen vraag incl. integratiegesprek)
Neem contact op met Christophe
Christophe Van de Vorst - Systenas®
Ons Boerenerf - grote zaal
Banendijk 5
6034 Nederweert-Eind
Limburg
Toon telefoonnummerhttps://calendly.com/christophe-vandevorst-growstrong/30min
Routebeschrijving