Terug naar boven

Ann Dewulf Leiva

Praktijk Ekeren

Psychotherapeut

Nijverheidslei 91

2180 Ekeren (Antwerpen)

Introductie

Therapie hoeft voor mij geen plek te zijn waar je binnenkomt met een duidelijk probleem en buiten moet gaan met een pasklare oplossing. Soms weet je heel goed waar je mee worstelt. Soms weet je alleen: zo wil ik niet verder. En dat is genoeg om te beginnen.

In mijn praktijk in Ekeren wil ik vooral een plek bieden waar je even niets hoeft hoog te houden. Waar je mag vertellen, zoeken, twijfelen, stilvallen en af en toe ook gewoon lachen. Want ook wanneer het leven moeilijk is, hoeft therapie niet altijd zwaar te zijn.
Ik werk als integratief psychotherapeut, wat betekent dat ik niet vanuit één vaste methode vertrek, maar vanuit jou. We praten, maar we kunnen ook op een andere manier aan de slag. Met wat je voelt in je lichaam, met beelden, visualisaties, opstellingen of creatieve werkvormen. We zoeken samen naar wat bij jou past.
Door mijn jarenlange ervaring in de psychiatrie en als psychotherapeut ontmoette ik mensen met heel verschillende verhalen en achtergronden. Trauma, verlies en rouw, angst, stress, relaties, identiteit en grote veranderingen in het leven zijn thema’s die regelmatig aan bod komen in mijn praktijk.
Wat ik belangrijk vind? Dat je je veilig en welkom voelt. Dat je niet gereduceerd wordt tot een klacht of een diagnose, maar gezien wordt als mens. Met alles wat moeilijk loopt, maar óók met de kracht en veerkracht die misschien even wat moeilijker te vinden zijn.
Je hoeft bij mij niet te weten waar je precies naartoe wilt. We beginnen bij waar jij vandaag bent. De rest ontdekken we onderweg.

Lees verder

Therapievormen

Psychotherapie IV Interactionele vormgeving Integratieve psychotherapie Meer ...

Ondersteuning bij

Burnout / burn-out Zelfontplooiing Zelfzorg Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Jong volwassenen Jongeren Volwassenen Vrouwen Vluchtelingen Ouders Koppels Mannen Ouderen

Bereikbaarheid

Dicht bij trein station Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoer

Plaats

In de therapiepraktijk Groepspraktijk Therapie over het internet Therapie via video call Groepsbegeleiding in het bedrijf

Consulttype

Individuele therapie Relatietherapie Gezinstherapie Begeleiding in een bedrijf of vereniging

Talen

Nederlands Spaans

Werkmomenten

In mijn praktijk in Ekeren op donderdagnamiddag en -avond
Op de groepspraktijk in Antwerpen op woensdag tss 9u en 17u en donderdagvoormiddag

Wachtlijst

neen

Prijs voor een consult

75 euro

Duur van de sessie

1u

Opleiding

postgraduaat psychotherapie in de interactionele vormgeving
systemisch contextuele counseling

Terugbetaling

Sommige ziekenfondsen geven deels terugbetaling omdat ik lid ben van een beroepsvereniging. Voor meer info kan je hier terecht op de website van "Vind een therapeut"

Leeftijd

53 jaar

Beroepsvereniging

BVRGS
VVTIV

Neem contact op met Ann

Nijverheidslei 91

2180 Ekeren (Antwerpen)

Antwerpen

Toon telefoonnummer

http://www.psychotherapeutanndewulfleiva.be

http://www.aan-zet.be

Routebeschrijving