Annick Schuerman
Healing Practice
Lichaamsgericht therapeut
Cauwenstraat 5
9120 Vrasene



Introductie
Als je wat verloren loopt in je woorden bij het zoeken naar verandering, dan kan werken met het lichaam soelaas bieden. Je lichaam vertelt via je ademhaling, houding en interacties heel rechtstreeks over je on(der)bewuste patronen. Naarmate je daar inzicht in krijgt, komt er ruimte voor nieuwe mogelijkheden en keuzes.
Na een inleidend gesprek doen we adem- en bewegingsoefeningen. Respectvolle aanraking, zacht tot pittig lichaamswerk en rollenspel laten je energie weer stromen. Opgestapelde emoties door actuele en oude situaties kan je hier veilig uiten en verwerken. Je leert veerkracht en assertief gedrag ontwikkelen dat bij je past. Mijn werk met jou is dynamisch, speels en soms ook confronterend. Het help je op je eigen ritme met plezier in je leven te staan.
Individuele begeleiding kan geboekt worden als losse sessie of als reeks. Want inzicht kan snel komen maar verandering doorvoeren in je dagdagelijks gedrag vraagt meestal tijd, oefening en geduld.
Tevens kan je met 2-4 mensen terecht voor conflictbemiddeling (partners, ouder en kind, zussen, collega's, enz..).
Je kan deelnemen aan de groep "Yoga & Meditatie" op maandag en woensdag, en/of aan de groep "Core Energetics", voorlopig allemaal online. Groepswerk is heel verrijkend en maakt je leerproces ook financieel meer haalbaar. Zo kan je wekelijks gedurende 1 of 2 uurtjes je lichaam en geest ontspannen, versoepelen en versterken.
(Core Energetics is een combinatie van Bio-energetica, interactie en meditatie, met het Padwerk als conceptuele achtergrond).
Ik werk hoofdzakelijk met Core-Energetics en het Padwerk van Eva en John Pierrakos (NICE, Nederland) en volgens de werkwijze van Barbara Ann Brennan (auteur van 'Hands of light" of "Licht op de Aura"en van "Bronnen van Licht", BBSH).
Ik ben gecertifieerd voor de 4-jarige opleiding in beide instituten, en ben ook assistent in de opleiding aan NICE.
Ik ben lid van de EABP beroepsvereniging (European Association for Body Psychotherapy).
Healing Praktijk, Cauwenstraat 5, 9120 Vrasene (tussen Sint-Niklaas en Beveren-Waas))
Specialisaties
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen MannenBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de autoPlaats
In de therapiepraktijk Therapie via video call (Skype, Zoom e.a.) Therapie in de buitenluchtConsulttype
Individuele therapie GroepstherapieTalen
Nederlands Frans EngelsWerkmomenten
Na afspraak, maandag - vrijdag van 9.00 - 19.00 u
Prijs voor een consult
€ 75.00 (Intakesessie € 90.00)
Duur van de sessie
1.15 u ( Intakesessie 1.30 u)
Opleiding
Core-Erenergetica (NICE Netherlands Institute for Core Energetics, 4jarige opleiding)
BBSH (Barbara Brennan School of Healing, 4jarige opleiding)
Yoga Teachertraining 200 u Joachim Meire
Training in Psychodynamica (Douwe Nutterts)
Reiki I & II (Usui system, Riet Magerman)
Lic. Post-Universitair Bedrijfsbeheer (Vlerickschool)
Dr. in de Diergeneeskunde
How to work with people having cancer (Tjitze de Jong)
Healing Chords (Jan Janssen)
Beroepsvereniging
EABP (European Association for Body Psychotherapy)
Neem contact op met Annick
Cauwenstraat 5
9120 Vrasene
Oost-Vlaanderen
Toon telefoonnummerhttp://www.healingpractice.be tice.be
Routebeschrijving