Terug naar boven

Eline Donnay

Hestia

Therapeut

Oude Diestsestraat 36

3473 Waanrode

Introductie

Ik ben Eline.
Door de jaren heen heb ik de opleidingen oplossingsgerichte therapie, bemiddeling, medische aromatherapie en seniorencoach gevolgd en met succes afgerond. Oplossingsgericht werken vormt mijn basis. Ik geloof enorm hard in de veerkracht van mensen en dus ook in jouw kracht. Wanneer je het allemaal even niet meer weet of de dagelijkse frustraties je te veel worden, ondersteun ik je in jouw zoektocht waarin we alles samen op een rijtje zetten en bied ik je handvaten om hiermee om te gaan.
We richten ons vooral op het hier en nu en de toekomst. Dit kan reeds helpend zijn wanneer je op een (lange) wachtlijst staat bij een andere therapeut of psycholoog, maar nu de nood ervaart om voor jezelf te zorgen of wanneer je het bos even niet meer door de bomen ziet. Ik wil jou graag bijstaan en vanuit de positieve psychologie reeds enkele stappen voorwaarts zetten.
Naast mijn rol als oplossingsgerichte therapeut, werk ik ook als bemiddelaar. Dit houdt in dat ik als neutrale bemiddelaar optreed wanneer de dialoog tussen verschillende partijen vastloopt of dreigt vast te lopen. Ik ga hier, samen met alle partijen, op zoek naar de beste oplossing voor alle betrokkenen.
Vaak worden ouderen vergeten. Ook voor hen ben ik er. Ik kan op huisbezoek komen, maar ook naar het woon- en zorgcentrum. Hier kijken we samen naar wat de oudere nood aan heeft.
Ook bied ik mijn diensten aan aan bedrijven.

Mijn doel: mensen de kracht geven om zich (terug) goed in hun vel te voelen.

Voor meer info kan je mij contacteren.

Tarief wordt aan de hand van het inkomen berekend.



Lees verder

Therapievormen

Sociale vaardigheidstraining Personal coaching Online psychotherapie / email psychotherapie Meer ...

Ondersteuning bij

Ziekte, omgaan met Voedingsintolerantie Re-integratie bij ziekte Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Vrouwen Volwassenen Mannen Gezinnen Samengestelde gezinnen Jongeren Jong volwassenen Ouderen Zwangerschap Koppels Leerkrachten Ouders

Bereikbaarheid

Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Met parking

Plaats

In de therapiepraktijk Groepsbegeleiding in het bedrijf Therapie via video call Therapie via e-mail Groepspraktijk Therapie via telefoon - gsm Therapie over het internet Therapie in de buitenlucht Therapie via chat Therapie aan huis

Consulttype

Individuele therapie Begeleiding in een bedrijf of vereniging Gezinsbegeleiding Relatietherapie Gezinstherapie

Talen

Nederlands Engels Frans

Werkmomenten

8-21u

Wachtlijst

1-2weken

Prijs voor een consult

65 euro (individuele sessie), 70 euro (intake) 80 euro (relatie & gezinstherapie) 85€ (intake relatie &gezinstherapie)
Tarief wordt berekend adv het inkomen

Duur van de sessie

50-60min (individueel), 1u (intake), 1u30 (relatie en gezinstherapie)

Opleiding

Oplossingsgerichte therapie
( mentale ondersteuning)
Seniorencoach
Aromatherapie (medisch aspect)
Bemiddeling

Terugbetaling

Geen/tarief kan worden berekend op inkomen

Leeftijd

35 jaar

Neem contact op met Eline

Oude Diestsestraat 36

3473 Waanrode

Vlaams-Brabant

Toon telefoonnummer

http://www.hestia-therapy.be

https://www.facebook.com/hestia6

Routebeschrijving