Terug naar boven

Heide Boonen

Bewustzijn in beeld

Integratief psychotherapeut

Dieudonné Lefèvrestraat 4, verdieping 2, bel 5

1020 Laken (Brussel)

Introductie

Als integratief bewustzijnscoach en psychotherapeut begeleid ik je in een proces naar meer vrijheid. Een vrijheid die ontstaat vanuit een authentieke verbinding. Verbinding met je Zelf, de Ander en de Wereld om je heen. Samen ademen we in wat is en bewegen we in de ruimte van Zijn, een ruimte waarin je je kunt ont-wikkelen.

Want soms schuurt het leven of loop je erin vast. Soms voel je je verward, verdwaald, blindtastend, niet goed wetend hoe het verder moet. Soms word je overspoeld door emoties of je voelt je net helemaal leeg. Soms lijkt de pijn en het verdriet dat je met je meedraagt bijna ondraaglijk. Maar altijd kan je opnieuw contact maken met de levenskracht en de schoonheid in jezelf, zodat je vanuit deze stralende energie je leven weer kunt vormgeven.

Naast gesprekstherapie maak ik in mijn begeleiding ook graag gebruik van creatieve processen om thema's die aan bod komen te verhelderen. Mijn voorkeur gaat daarbij uit naar beeldende werkvormen, maar we kunnen ook aan de slag gaan met (levens)verhalen, muziek, beweging, meditatie en visualisatie. Alles hangt af van waar jij je goed bij voelt.

Je kunt bij mij ook terecht voor ondersteuning of vragen bij je meditatiebeoefening.

Mijn voornaamste inspiratiebronnen zijn de Zijnsoriëntatie (Hans Knibbe), de non-duale coaching en therapie (Alexander Zöllner), het Zenboeddhisme (Thich Nhat Hanh) en de psychosynthese (Piero Ferrucci).

Lees verder

Therapievormen

Integratieve psychotherapie Zijnsgeoriënteerde begeleiding Beeldende therapie Meer ...

Ondersteuning bij

Levensvragen Zingeving en zingevingsvragen Zelfontplooiing Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen Jong volwassenen

Bereikbaarheid

Bereikbaar met openbaar vervoer

Plaats

In de therapiepraktijk

Consulttype

Individuele therapie

Talen

Nederlands

Werkmomenten

Vrijdag van 13u tot 19u

Prijs voor een consult

60 euro

Duur van de sessie

1 u 30

Opleiding

Bachelor Gezinswetenschappen (Odisee, Brussel)
4-jarige opleiding Creatieve therapie met specialisatie beeldende therapie en aandachtstherapie (Balans, Gent)
4-jarige opleiding Training Zijnsoriëntatie (School voor Zijnsoriëntatie van Hans Knibbe, Utrecht)
1-jarige opleiding Integratief bewustzijnscoach (NextStep, Merelbeke)

Terugbetaling

Geen terugbetaling mogelijk

Neem contact op met Heide

Dieudonné Lefèvrestraat 4, verdieping 2, bel 5

1020 Laken (Brussel)

Brussel

Toon telefoonnummer

https://www.be-here.be

Routebeschrijving