Joeska Lievezoons
DE PRAKTIJK Hasselt
Psychotherapeut
Koningin Astridlaan 69
3500 Hasselt



Introductie
Hi!
Ik ben Joeska. 31 jaar en met een straffe kijk op de wereld.
Ik ben oplossingsgericht en systemisch psychotherapeute, klinisch seksuologe en job- en studiecoach. Verder behaalde ik een certificaat in de ACT en de EFT therapie. Ook profileer ik me steeds meer als online therapeute.
In therapie leg ik de nadruk op de therapeutische relatie.Ik ben geïnteresseerd in je persoonlijk levensverhaal. We nemen tijd om elkaar te leren kennen en een vertrouwensband op te bouwen. We gaan op verkenning en verdiepen ons in je hulpvraag.
Als therapeut ben ik je gids. Het is mijn doel om jouw autonomie te vergroten, in het heden en in de toekomst. We werken nauw samen. Ik leer van jou, en jij leert van mij. Openheid, communicatie en vertrouwen staan centraal in ons proces. Verder ben ik een mens-mens. Ik kijk naar jou als mens, niet als probleem. Ik geloof in het goede in elk van ons en ga daar ook specifiek naar op zoek tijdens de gesprekken.
Mijn expertise ligt voornamelijk binnen deze thema ‘s: identiteit, zingeving, (liefdes)relaties, seksualiteit en lichaam, zelfvertrouwen en zelfbeeld, trauma, rouwverwerking, angsten, agressie en verslaving.
Als job- en studiecoach ben ik er om al je werkgerelateerde vragen te beantwoorden. Heb je een burn-out, vraag je je af of of je job nog bij je past, ben je uitgeblust binnen je huidige functie, ervaar je moeilijkheden met een collega of overste, ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging en ben je nog zoekend in wat je kan studeren en welke toekomstgerichte keuzes je wil maken? Ik bespreek het graag met je. Vraag via de VDAB zeker de loopbaancheques aanvragen zodat je in aanmerking komt voor een terugbetaling.
Als persoon ben ik spontaan, passioneel, goedlachs en positief. Ik hou enorm van gezelligheid, avontuur en rust in het leven. Een beetje uitdaging schrikt me niet af. Elke hulpvraag, iedere persoon is dus welkom bij mij.
Ik werk voornamelijk met f2f gesprekken in DE PRAKTIJK Hasselt, of via online sessies (chat/videocall). De combinatie van beiden kan ook.
Bij mij kom je niet op de wachtlijst te staan. Ik probeer na elke aanmelding binnen de maand een eerste afspraak in te plannen. Verder ben ik als erkend therapeute aangesloten bij de mutualiteiten, wat betekent dat je een terugbetaling van de sessies kan aanvragen.
Heb je vragen of wil je mij en mijn werkwijze leren kennen? Maak dan gerust een afspraak via
- deze website
- zie websitelink onderaan
- zie contactformulier onderaan
en dan bekijken we samen wat ik voor jou kan betekenen.
Hopelijk tot snel!
Joeska
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jongeren Volwassenen Personen met een fysieke beperking Zwangerschap Samengestelde gezinnen Ouderen Jong volwassenen Ouders Koppels MannenBereikbaarheid
Dicht bij trein station Met parking Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoerPlaats
In de therapiepraktijk Groepspraktijk Therapie via chat Therapie via video call (Skype, Zoom e.a.) Therapie over het internet Therapie via telefoon - gsm Therapie in de buitenluchtConsulttype
Individuele therapie Relatietherapie Gezinstherapie GroepstherapieTalen
Engels NederlandsWerkmomenten
Afhankelijk van de vraag.
Wachtlijst
geen
Prijs voor een consult
60,00
Duur van de sessie
50 min
Opleiding
Postgraduaat oplossingsgerichte, cognitieve & systemische psychotherapie - Korzysbski Instituut Antwerpen
Master klinische seksuologie - KULeuven
Erkende opleiding loopbaancoach - VDAB
Professionele bachelor sociaal agogisch werk - PXL
Certificaat ACT - Allegre
Terugbetaling
CM - LM - De Voorzorg - Helan (Partena) - Vlaams Neutraal Ziekenfonds
Beroepsvereniging
VVS Vlaamse Vereniging voor Seksuologie & VVDO
Neem contact op met Joeska
Koningin Astridlaan 69
3500 Hasselt
Limburg
Toon telefoonnummerhttp://www.depraktijkhasselt.be/
Routebeschrijving