Terug naar boven

Kaat Bollen

Zinnia

Psychotherapeut

Deze therapeut kan momenteel niet gecontacteerd worden via VindeenTherapeut.be.

Vind een andere therapeut via onderstaande linken:

Vind een therapeutVind een therapeut in HechtelVind een Psychotherapeut

Introductie

Fijn dat je, tussen al die profielen hier, ook even bij mij komt kijken.

Ik ben een gedreven (relatie)therapeute en seksuologe die vooral oplossingsgericht aan de slag gaat met relationele en seksuele problemen. Ook aan bredere zingevingsvragen (wie ben ik? wie wil ik zijn?) werk ik graag samen met 'mijn mensen'.

Ik ben vooral gespecialiseerd in het verwerken van ontrouw (individueel en als koppel). Binnen mijn praktijk Zinnia ontwikkelden we recent ons eigen protocol om hiermee hands-on aan de slag te gaan. Met behulp van dit protocol loodsen we koppels doorheen het eerste, moeilijkste jaar na ontrouw. Ook kan ik goed uit de voeten met bredere seksuele en relationele hulpvragen. Ik ben niet zo gemakkelijk te choqueren en nogal openminded, dus ik ga hierin geen uitdaging uit de weg! Mede hierdoor werk ik ook vaak én graag met polyamoureuze mensen, mensen met een kink en transpersonen.

De focus ligt in eerste instantie op het opbouwen van een goede therapeutisch relatie en in tweede instantie op het samen veranderingen teweeg brengen richting je/jullie gewenste doel. Hiervoor werk ik meestal met huiswerkopdrachten: praatjes vullen geen gaatjes, dus er moet gewerkt worden! Hierbij zet ik extra in op krachten die al aanwezig zijn (want we moeten het warme water natuurlijk niet opnieuw uitvinden), mildheid (want we zijn allemaal maar mensen die er op onze manier het beste van proberen te maken) én op humor (want het leven is al zwaar genoeg).

In mijn praktijk, Zinnia, is ook een gedreven pedagoge, Marieke, aan de slag. Net als mij een straffe madam. Indien gewenst kan koppeltherapie bij mij gecombineerd worden met individuele therapie bij Marieke. We vormen een goede tandem wat het werken vaak dubbel zo effectief maakt!

Binnen Zinnia vind ik het belangrijk dat 'mijn mensen' zich op hun gemak voelen: de sfeer is dus huiselijk en uitnodigend. De bedoeling is dat je echt even tot rust komt, zodat we samen in de beste omstandigheden kunnen werken aan je/jullie doel. Kijk zeker eens op mijn website om een beter beeld te krijgen van waar Zinnia juist voor staat!

Stuur me hieronder een bericht als je eens wil langskomen in mijn mooie praktijk of samen wil gaan wandelen in de prachtige Hechtelse duinen (want wandelen en therapie zijn vaak een ideale combinatie!).


Lees verder

Therapievormen

Relatietherapie Therapie Psychotherapie Meer ...

Ondersteuning bij

Communicatieproblemen Conflicten Grenzen stellen Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Koppels Mannen Samengestelde gezinnen Zwangerschap Volwassenen

Bereikbaarheid

Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoer Met parking Dicht bij bushalte

Plaats

In de therapiepraktijk Groepspraktijk

Consulttype

Relatietherapie Individuele therapie

Talen

Nederlands

Visumnummer klinisch psycholoog

281059

Werkmomenten

Tijdens de schooluren

Enkel tijdens de kantooruren, omdat we tijd met ons gezin ook belangrijk vinden (zei ik al dat ik een jonge tweeling had..).

Wachtlijst

Momenteel heel even geen

Prijs voor een consult

75 euro voor een individueel gesprek, 100 euro voor een koppelgesprek

Duur van de sessie

45 minuten voor een individueel gesprek, 60 minuten voor een koppelgesprek

Opleiding

Master Psychologie (KuLeuven)
Master Seksuologie (KuLeuven)
Oplossingsgericht psychotherapeut (Korzybski-instituut)
Basisopleiding ACT