Maria La Mela
Vrouwe van Donkerrood
Rouwbegeleider / verliescounselor
Deze therapeut kan momenteel niet gecontacteerd worden via VindeenTherapeut.be.
Vind een andere therapeut via onderstaande linken:


Introductie
Aan de rand, maar in het midden ben ik de Vrouwe van Donkerrood...
In processen van Leven-Dood-Leven sta ik naast je, neem ik je hand vast en neem ik je mee op weg. Ik haal naar de oppervlakte wat verborgen ligt en help omzetten van diep verscholen naar zichtbaar. Ik vang mee op wat jij niet kan dragen, ik laat doorstromen wat hier geen plaats meer behoeft.
Ik schep een voedingsbodem die groei bevordert, ik kijk met je mee hoe je hier naartoe kan bewegen en ik ga ook graag met je mee op pad, maar JIJ doet het werk.
Op welke manier dit gebeurt, hangt volledig van jou af. Ben je een prater of nét niet? Er zijn heel wat manieren om informatie te delen. Praten is daar slechts 1 van. Je lichaam vertelt zijn eigen verhaal. Het "Toeval" en het "Veld" delen graag hun informatie als we daarvoor openstaan. Creatieprocessen bieden een rijke bron aan informatie. Andere mogelijkheden zijn ook nog energetische ontspanningstechnieken, klanksessies of kleine rituelen. Ik stem steeds af op wat zich aandient en wat voor jou passend voelt.
Meer informatie en contactgegevens vind je op mijn website onderaan de pagina.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Mannen Vrouwen Jong volwassenen Gezinnen Koppels Ouderen ZwangerschapBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de autoPlaats
In de therapiepraktijk Therapie aan huis Therapie in de buitenlucht Therapie over het internet Therapie via chat Therapie via e-mail Therapie via telefoon - gsm Therapie via video callConsulttype
Individuele therapie Relatietherapie GezinsbegeleidingTalen
Nederlands Frans Engels DuitsWerkmomenten
maandag - dinsdag - donderdag - vrijdag: 9u-14u
woensdag: 9-11
Wachtlijst
nee
Prijs voor een consult
35€ online of telefonisch
50€ in de praktijk
75€ op verplaatsing + kilometervergoeding 0.42€/km bij een afstand groter dan 20 km.
Duur van de sessie
+- 1uur
Opleiding
Integrale evolutiepsychologie
Spirituele stervensbegeleiding
Rouwvrouw
Vrouwelijke ontwikkelingsweg
Relatietherapeut
Energetisch lichaamswerk
Craniosacraal therapie
Rituelen