Terug naar boven

Nancy Verlée

Levenspassie

Psychotherapeut

Damse Vaart Noord 6

8340 Oostkerke (Damme)

Introductie

Over mezelf: Vanuit een diep respect en geloof in mijn medemens begeleid ik cliënten op hun levenspad. Dit met zowel oog voor de kwetsuur als oog voor de kracht.

Ik ben aangesloten bij de beroepsvereniging V.V.T.I.V. (Vlaamse Vereniging van Therapeuten in de Interactionele Vormgeving) en ik verbind me ertoe te werken volgens een deontologische gedragscode. Om de kwaliteit van het therapeutische werk hoog te houden, volg ik geregeld bijscholingen en supervisie.

Samenwerken doe ik met collega's, huisdokters, psychiaters en instellingen.

Ik werk full-time als zelfstandige psychotherapeute te Oostkerke. U kunt bij mij ook terecht voor EMDR en traumatherapie, dit zowel voor jong-volwassenen, volwassenen en ouderen. In juni 2022 rondde ik de 2-jarige universitaire opleiding af tot psychotraumatoloog (Universiteit Luik in samenwerking met het Belgisch Instituut voor Psychotraumatologie, afgekort BIP).

Er is een teruggave van verschillende ziekenkassen mogelijk. Ook voor gezinsondersteuning kunt U langskomen.

Lees verder

Therapievormen

Psychotherapie Traumatherapie EMDR – eye movement desensitization and reprocessing Meer ...

Ondersteuning bij

Posttraumatische stress PTSS Traumaverwerking Relatiebreuk verwerken Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen Jong volwassenen Gezinnen Koppels Samengestelde gezinnen Ouders Ouderen

Bereikbaarheid

Vlot bereikbaar met de auto

Plaats

In de therapiepraktijk Therapie via video call

Consulttype

Individuele therapie Relatietherapie Gezinstherapie Begeleiding in een bedrijf of vereniging

Talen

Nederlands Engels

Werkmomenten

Enkel op afspraak
Tussenkomst ziekenkas voor jongeren, jong-volwassenen

Wachtlijst

Nee

Opleiding

-Gezinswetenschapper
-Vierjarige therapeutenopleiding Interactionele Vormgeving
Interactionele Vormgeving (I.V.) aan de Educatieve Academie
-Erkend EMDR Europe Practitioner
- 2-jarige opleiding tot psychotraumatoloog unief Luik ism BIP(academiejaar 2020/21 en 2021/22)
-Jaaropleidingen: rouwcounseling, transpersoonlijke therapie, daderhulpverlening, koppeltherapie, theatertherapie, de metapositie van de supervisor
-kortlopende opleidingen: dromen, kernkwadranten, oplossingericht werken, conflicthantering, sociogram, genogram, palliatieve begeleiding, een nieuwe visie op rouw, kinderen en rouw, psychopathologie en DSM IV en EFT (emotion focused therapy)

Terugbetaling

ziekenfondsen: CM, Liberale, Helan en Solidaris

Beroepsvereniging

VVTIV: Vlaamse Vereniging van Therapeuten in de Interactionele vormgeving en E.A.P. : European Association of Psychotherapy

Neem contact op met Nancy

Damse Vaart Noord 6

8340 Oostkerke (Damme)

West-Vlaanderen

Toon telefoonnummer

http://www.levenspassie.be

Routebeschrijving