Olga Corten
Psychotherapie Olga Corten
Psychotherapeut
Oude Tiensebaan 4, Oude Tiensebaan 4
3270 Scherpenheuvel-Zichem


Introductie
Interesse en nieuwsgierigheid hebben er toe geleid dat ik met mensen werk. Eens dat deze microbe je te pakken heeft, stopt het niet meer.
Hoe functioneren, denken, reageren mensen in bepaalde omstandigheden? Hoe komt het dat mensen een keuze maken of net niet? Welke zijn de verborgen gedachten, overtuigingen die ons leven negatief beïnvloeden? Wat zijn de mogelijkheden van de menselijke geest?
Dit alles is de drijfveer die mij er toe brengt om mensen te begeleiden, zowel individueel in mijn eigen praktijk, als door het geven van opleidingen in hypnose, zelfhypnose, verdiepingscursus, orthotherapie en droomduiding (meer informatie over deze cursussen op de websites voor orthotherapie en hypnose). Het boeiende is dat je mensen terug op het juiste spoor zet. Dat ze een normaal, goed leven leiden zoals zij het willen en hun eigen talenten ontdekken en ook gebruiken.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jong volwassenen VolwassenenBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Met parking Vlot bereikbaar met de autoPlaats
In de therapiepraktijkConsulttype
Individuele therapieTalen
NederlandsWerkmomenten
Alle dagen vanaf 9u tot 12u - 14u tot 17u - 18u 20u
Wachtlijst
3 à 4 weken
Prijs voor een consult
60 € per uur
Duur van de sessie
1 à 2 uur
Opleiding
NLP Practitioner en Master - Hypnose - Orthotherapie Speyer
Terugbetaling
Geen terugbetaling
Neem contact op met Olga
Oude Tiensebaan 4, Oude Tiensebaan 4
3270 Scherpenheuvel-Zichem
Vlaams-Brabant
Toon telefoonnummerhttp://www.psychotherapieolgacorten.be
http://www.hypnoseopleiding.eu
Routebeschrijving