Terug naar boven

Steven Oosters

Casa Orliento - huis voor belichaamd leven

Eutoniepedagoog

Ter Rivierenlaan 237

2100 Deurne (Antwerpen)

Introductie

Kom weer thuis in je eigen lichaam: Ontdek de kracht van Eutonie

Heb je het gevoel dat je hoofd altijd ‘aan’ staat, terwijl je lichaam schreeuwt om rust? Loop je vast in spanningen, vermoeidheid of patronen waar je maar niet de vinger op kunt leggen? Soms zijn woorden alleen niet genoeg. Bij Casa Orliento gaan we voorbij het praten en luisteren we naar wat je lichaam je te vertellen heeft.

Ruimte voor herstel, van top tot teen

In onze sessies staat jouw lichaam centraal. We beginnen met een rustig kennismakingsgesprek, maar gaan al snel over tot de kern: eenvoudige, krachtige lichaamsoefeningen. Geen ingewikkelde houdingen, maar gerichte aandacht voor je huid, je raakvlakken met de grond en de spanning in je spieren. Het resultaat? Je leert de spanning letterlijk los te laten. Er ontstaat ruimte voor natuurlijk herstel, waardoor je weer stevig met beide benen op de grond komt te staan.

Wat levert deze ontdekkingsreis jou op?

Door de dialoog aan te gaan met je lichaam, ontstaat er een kettingreactie van herstel. We werken met eutonie, een pure Westerse methode die je helpt om:
  • Balans te vinden tussen voelen en denken, tussen ratio en intuïtie.
  • Grenzen te herkennen: Leer de signalen van je lichaam sneller begrijpen en verhoog je zelfzorg.
  • Veerkracht op te bouwen: Word wendbaarder in je relaties, je werk en je persoonlijke groei.
"Je lichaam is een zachte en oprechte bondgenoot. Het wijst je de weg, als je bereid bent te luisteren."


Jouw lichaam als kompas

Wist je dat je lichaam herinneringen opslaat die je hoofd soms is vergeten? Oude spanningen of ingrijpende gebeurtenissen laten sporen na. Via eutonie bieden we een veilige weg om deze sporen te verkennen en te helen. Samen zoeken we naar de juiste taal voor wat er vanbinnen bij jou leeft.

Wanneer is lichaamswerk iets voor jou?

Eutonie ondersteunt je in elke levensfase. Cliënten vinden hun weg naar Casa Orliento voor hulp bij onder andere:
  • Mentale rust: Stress, burn-out, piekeren en slaapproblemen.
  • Fysiek welzijn: Rug-, nek- en schouderklachten, hoofdpijn of revalidatie.
  • Zelfvertrouwen: Je weer goed in je vel voelen en je eigenwaarde vergroten.
  • Verwerking: Rouw, verlies of het terugvinden van vertrouwen in je lichaam na ziekte (zoals kanker).

Maak kennis met Steven

Cliënten omschrijven mij vaak als een betrokken en scherpzinnige gids die snel tot de essentie komt. Met een achtergrond in management, godsdienstwetenschappen, NLP en jarenlange ervaring in eutoniepedagogie, combineer ik een filosofische diepgang met praktische nuchterheid.

Binnen de veilige muren van Casa Orliento creëer ik een plek waar alles er mag zijn, hoe moeilijk of vreemd het ook lijkt.

Praktische informatie

  • Diepgang gegarandeerd: Lichaamswerk vraagt tijd. Daarom duren de eerste sessies standaard 2 uur, zodat we echt de diepte in kunnen gaan zonder tijdsdruk.
  • Locatie: Casa Orliento in Deurne is een warme, rustige plek die vlot bereikbaar is met de wagen, deelfiets of het openbaar vervoer (Tram 5, 10 en Bus 19 stoppen vlakbij).
  • Verder groeien: Naast individuele therapie bied ik ook diverse cursussen aan om je proces te verdiepen.
Ben je klaar om de weg naar binnen te bewandelen en jezelf een nieuw perspectief te geven? Zullen we samen kijken wat jouw lichaam je te vertellen heeft? Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten.

Wil je een eerste kennismaking inplannen of heb je een specifieke vraag? Neem vrijblijvend contact op via het contactformulier of bel me even.

Hartelijke groet,

Steven.
Lees verder

Therapievormen

Eutonie Lichaamsgerichte therapie Bewegingstherapie Meer ...

Ondersteuning bij

Angst Agressiebeheersing Assertiviteit Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen Jong volwassenen Jongeren Leerkrachten Ouderen

Bereikbaarheid

Dicht bij bushalte Bereikbaar met openbaar vervoer Vlot bereikbaar met de auto Met parking

Plaats

In de therapiepraktijk Groepsbegeleiding in het bedrijf

Consulttype

Individuele therapie Begeleiding in een bedrijf of vereniging

Talen

Nederlands

Werkmomenten

Op afspraak - maandag, vrijdag namiddag, zaterdag en 's avonds afhankelijk van beschikbaarheid

Wachtlijst

geen

Prijs voor een consult

150 € voor sessie van 2 uur - 115 € voor sessie van 1,5 uur - 80 € voor sessie van 1 uur
Korting wordt gegeven aan studenten en mensen met een leefloon/werkloosheidsuitkering

Duur van de sessie

2 uur, 1,5 uur of 1 uur

Opleiding

Eutoniepedagoog, Master Practitioner Opleiding in de Neuro Linguïstische Programmering, Hypnotische communicatie, Master in Vergelijkende Godsdienstwetenschappen

Neem contact op met Steven

Ter Rivierenlaan 237

2100 Deurne (Antwerpen)

Antwerpen

Toon telefoonnummer

http://www.casaorliento.be

Routebeschrijving