Bosbaden - Forest Bathing - Shinrin-Yoku 28 augustus 2026
Activiteit
Heidebos, Moerbeke-Waas
Keizershoek 24
9180 Moerbeke-Waas
Oost-Vlaanderen

Introductie
Bosbaden of Shinrin-Yoku vindt zijn oorsprong in Japan. ‘Shinrin’ is Japans voor ‘bos’ en ‘Yoku’ betekent ‘bad’. Shinrin-Yoku betekent dus baden in het bos of de bosatmosfeer of het opnemen van het bos via onze
zintuigen.
Het is geen beweging (wandelen, joggen,…), maar gewoon in de vrije natuur zijn en er verbinding mee maken.
Bosbaden is als een brug. Door onze zintuigen open te stellen wordt de kloof tussen mens en natuur overbrugd. En als we in harmonie zijn met de natuur kunnen we helen: ons zenuwstelsel kan zich resetten, ons lichaam en onze geest kunnen terugkeren naar hoe ze zouden moeten zijn. Wanneer we in harmonie zijn met de natuur, voelen we ons verfrist en hersteld.
Voor iedereen die stress ervaart en overprikkeld is, voor iedereen die nood heeft aan (mentale) rust en tijd voor zichzelf. Voor iedereen die herstel, bewustzijn, verbinding en innerlijke ruimte zoekt of behoefte heeft aan zingeving.
Inschrijven kan via zie websitelink onderaan
Cursusdatums
| Eerstvolgende startdatum: vrijdag 28 augustus 2026 | ||
| vrijdag 28 augustus 2026 | Vanaf 17:00 | tot 20:00 |
Praktische informatie
Thema's
Gezondheid Zelfzorg Focus en concentratie Slaap / slaapproblemen Burnout / burn-out Depressie Lichaam & welzijn Mindfulness Ontspanning - relaxatie Stress, omgaan metVoor
IedereenGegeven door
Rika Van de Walle Tree of Light
Prijs
€25
Neem contact op met Rika
Heidebos, Moerbeke-Waas
Keizershoek 24
9180 Moerbeke-Waas
Oost-Vlaanderen
Toon telefoonnummer Routebeschrijving