TRE® basisreeks
Workshop
De Zolder
Opperije 35
9700 Oudenaarde
Oost-Vlaanderen
.jpg)
Introductie
Ontdek hoe je lichaam spanning op een natuurlijke manier kan ontladen.
TRE® staat voor “Tension (stress & trauma) Releasing Exercises”.
Het is een stressreducerende, lichaamsgerichte methode die het natuurlijke herstelvermogen van je lichaam ondersteunt.
Leer stap voor stap vertrouwen op je lichaam
In deze basisreeks van vier sessies krijg je de tijd en begeleiding om TRE® rustig op te bouwen. Je ontdekt hoe jouw lichaam reageert, leert de signalen van je lichaam beter herkennen en oefent hoe je het proces kunt doseren.
Na afloop beschik je over voldoende kennis en ervaring om TRE® ook zelfstandig thuis te beoefenen, op een manier die past bij jouw lichaam en jouw tempo.
Meer dan spanning ontladen
TRE® staat niet alleen voor Release, maar ook voor Rebalance, Renew en Reconnect. Het helpt je niet alleen om spanning te ontladen, maar ook om opnieuw meer evenwicht te ervaren, je veerkracht te versterken en het contact met jezelf te verdiepen.
Praktisch
Voor wie: deelnemers die nog geen ervaring hebben met TRE®
Duur: reeks van 3 sessies
Mee te brengen:
- yogamat
- hoofdkussen
- dekentje
- flesje water
Kledij: draag comfortabele kleding waarin je gemakkelijk kunt bewegen.
We werken in een kleine groep (4-5 deelnemers), zodat er voldoende ruimte is voor persoonlijke begeleiding.
Inschrijven?
Dat kan via zie websitelink onderaan (ga naar TRE basisreeks (3 sessies) en klik op: meer info en onderaan: boek deze workshop) of neem info op via het contactformulier.
Na inschrijving neem ik kort contact met je op. Zo stemmen we samen af of deze basisreeks op dit moment aansluit bij jouw behoeften en verwachtingen en is er ruimte voor jouw vragen.
Ontladen, herstellen, vernieuwen en verbinden.
Ik ontmoet je graag in deze basisreeks,
Griet
Cursusdatums
| Eerstvolgende startdatum: donderdag 26 november 2026 | ||
| donderdag 26 november 2026 | Vanaf 10:30 | tot 12:00 |
| donderdag 10 december 2026 | Vanaf 10:30 | tot 12:00 |
| donderdag 17 december 2026 | Vanaf 10:30 | tot 12:00 |
Praktische informatie
Thema's
Lichaamswerk Stress, omgaan met Lichaam & welzijn Ontspanning - relaxatie Zelfzorg Zelfvertrouwen Gezondheid Persoonlijke ontwikkelingVoor
Volwassenen Jongvolwassenen Hulpverleners Therapeuten, coaches & counselors Leerkrachten & sprekers Bedrijven en organisaties LeidinggevendenGegeven door
Griet Van Gansberghe TRE®-provider
Prijs
€120 voor de reeks van 3 sessies.
De reeks wordt als geheel betaald.
Betaling gebeurt ter plaatse.